SZKSK: Magyar Viktor, Husonyicza Gergely , Perényi Márk , Blaskó Ádám, Bondár Dominik (6) Drága Norbert, Luka András (7), Madácsi Gábor(1), Ambrózy Márk, Spacsek László  (1), Varga Gergő(2), Márkus Gergely(5), Finta Gyula(1), Bélteki Balázs, Bujdos Balázs

Bak Ferenc edző : Elkezdődött csapatom számára a serdülő bajnokság. Nagy izgalommal vártuk a mérkőzést, mivel a srácok közül sokaknak ez volt az első komoly mérkőzésük, illetve egyből rangadót játszottunk a Csepel DSE csapatával. Nagyon pontatlanul, gyáván kezdtük a mérkőzést, ami meg is látszott a félidei eredményen 7-12 . A félidőben megbeszéltük a hibákat és azt is , hogy ne legyünk ennyire gyámoltalanok! A megbeszélteket betartva egy teljesen más csapatot láthatott a hazai közönség, s egye drámai végjátékban döntetlenre ( 23-23 ) mentettük a mérkőzést. Köszönöm annak a pár szülőnek és kollégának akik kint voltak a mérkőzésen, remélem következőleg már a mi táborunkban lesznek többen és nem az ellenfélében.