Szakállas Alex edző : Két fontos mérkőzés várt ránk az U12-ben. Hazai pályán fogadtuk a Dabas, illetve az Abony csapatát.

Dabas – SZKSK 18 – 19 (9 – 12)

Egy nagyon fontos mérkőzés volt számunkra, amit sikeresen abszolváltunk és megszereztük a 2 pontot. Bár ezzel a győzelemmel sem sikerült megelőznünk a Dabas csapatát, de azonos pontszámmal ott vagyunk a nyakukon.

A mérkőzést sokáig sikerült uralnunk, többször is vezettünk tetemesebb előnnyel (4-5 gól), de a két félidő vége nem sikerült jól. A mérkőzés 18., illetve a 35. perce körül, mintha kidurrant volna a lufi és a támadásaink ötlettelenné váltak. Dolgoznunk kell, hogy a koncentrációnk a mérkőzés egész folyamán kitartson.

Abony – SZKSK 13 – 24 (7 – 5)

Kritikán aluli játékkal kezdtük a mérkőzést. Amit megengedtük magunknak viselkedésben, illetve játékban az elfogathatatlan. Tudtuk, hogy gyengébb ellenféllel fogunk játszani, de akkor sem elég csak a cipőnket felküldeni a pályára. Ezeken a mérkőzéseken is elvárt a maximum koncentráció és teljesítmény. Második félidőben már jobban tetszett a nyújtott játék és így az eredmény is elfogadhatóbb.

Sokkal többet várok ezeken a mérkőzéseken is a csapattól!12143306 1060775503933718 3499389067772992730 n 20151018Az űrlap teteje