SZKSK - Pler II  16-40

Bak Ferenc : A megbeszélteket teljesítettek a srácok! A célját elérte a mérkőzés futottunk küzdöttünk!

Dunaújváros - SZKSK 23 - 19

Bak Ferenc : az év második mérkőzésén idegenbe utaztunk! Nagyon jó volt a hangulat a buszon, mindenkiben azt éreztem, hogy ma megmutatjuk mi is van bennünk! A mérkőzést sajnos nem úgy kezdtük,

ahogy szerettük volna és 17 perc játék után 9:0 volt az eredményjelzőn. Utána összekaptuk magunkat és 10:6 félidővel vártuk a következő játékrészt. A második félidőben nagyon nagy tempót diktáltunk és döntetlenre hoztuk ezt a félidőt. Sajnos a várva várt győzelem elmaradt, de nagyon  jó volt látni, hogy mennyire akarunk és mennyire lelkesek vagyunk még ekkora hátrányban is. Remélem ez a küzdeni akarás kitart a továbbiakban is.

SZKSK - FTC II 20-31

Bak Ferenc : Bíztam benne, hogy ismét egy szoros és jó mérkőzést játszunk, mint idegenben sajnos ez nem így lett. Lassúak voltunk és körülményesek, voltak nagyon jó periódusaink. Ezekre a szakaszokra kell emlékezni és ebből kell erőt meríteni, a többit hamar el kell felejteni!