Kellner Máté : Dunakeszire megfogyatkozva mentünk el,

ahol két kezdőjátékosunk hiányzott, egy pedig hőemelkedéssel jött el velünk. A Vecsés ellen a két héttel ezelőtti első mérkőzéshez hasonlóan két különböző teljesítményt láthattunk. Az első félidőt 5 gólos hátránnyal zártuk, a második félidőt két góllal tudtuk hozni. Dicséret a javuló védekezésért és a kevesebb, de még mindig nagy számú technikai hibákért jár. Támadásban, amikor játszottuk a játékainkat, helyzeteket alakítottunk ki, amiből gólokat tudtunk lőni. Sajnos ezekből sokkal több kellene. 21:24-es vereséget szenvedtünk. A két meccs között, közel 3 óra telt el, a következő ellenfelünket pedig lehetőségünk volt kielemezni. A védekezésben egy kulcsfontosságú dologra hívtam fel a belső védőim figyelmét. A mérkőzés első 5 percében a védelemben folyamatos fegyelmezetlenségeket követtünk el, nem követték a játékosaim az utasításokat. 2:7-nél időt kértem. Még egyszer elmondtam ugyanazt, amit mérkőzés előtt. Ezután a játékunk feljavult, 3-4 gólra is fel tudtunk zárkózni az első félidő végére és a támadójátékunk is javult. Ellenfelünk játékát tehát megzavartuk, amire ők is időkéréssel válaszoltunk. Sajnos a védekezésben ezután hullámzó teljesítményt nyújtottunk. A támadással alapvető gondok nem voltak, ez a 28 lőtt gólon is meglátszik. A mérkőzésben akár a győzelem is benne lehetett volna! A fáradtság, koncentrációhiány, valamint a fegyelmezetlen védelmi hibák miatt 28:33-al zártuk a játékot a Dunakeszi ellen. Összességében javuló játékról, és fejlődésről beszélhetünk, de továbbra is bosszantó hibákat csinálunk. Ha utóbbiakat ki tudjuk javítani, nálunk esélyesebb csapatok ellen is meglepetést tudunk okozni.